Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Item
da: Element

en: Cancel
da: Annullér

en: Go
da: Skift

en: Overview
da: Overblik

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Time
da: Tid

en: Node
da: Indholdselement

en: Year
da: År

en: Page
da: Side

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Log message
da: Logbesked

en: Severity
da: Grad

en: Success
da: Succes

en: Items
da: Overskrifter

en: Month
da: Måned

en: Details
da: Detaljer

en: State
da: Status

en: Day
da: Dag

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Formatted
da: Formatteret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Event date
da: Løbsdato

en: Item ID
da: Element-ID

en: The node ID.
da: Node IDet.
