Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Time
el: Ώρα

en: Format
el: Μορφή

en: Node
el: Κόμβος

en: Year
el: Έτος

en: Page
el: Σελίδα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Month
el: Μήνας

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: State
el: Κατάσταση

en: Day
el: Ημέρα

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Formatted
el: Μορφοποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: The node ID.
el: Μοναδικό αναγνωριστικό του κόμβου.
