Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Time
ga: Am

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá
