Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Item
he: פריט

en: Cancel
he: ביטול

en: Go
he: קדימה

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Time
he: זמן

en: Format
he: פורמט

en: Node
he: פריט תוכן

en: Year
he: שנה

en: Page
he: דף

en: Hostname
he: שם שרת

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Severity
he: חוּמרה

en: Success
he: הצלחה

en: Items
he: פריטים

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: State
he: מצב

en: Day
he: יום

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Failed
he: נכשל

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Debug
he: אתר באגים
