Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Go
lt: Pirmyn

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Time
lt: Laikas

en: Format
lt: Formatas

en: Node
lt: Mazgas

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Items
lt: Elementai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: State
lt: Etapas

en: Day
lt: Diena

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Debug
lt: Derinimas

en: Raw
lt: Paprastas
