Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Time
mr: वेळ

en: Format
mr: रचना

en: Node
mr: शाखा

en: Year
mr: वर्ष

en: Page
mr: पान

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: Month
mr: महिना

en: State
mr: राज्य

en: Day
mr: दिवस
