Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Time
os: Афон

en: Format
os: Формат
