Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Time
sq: Ora

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Severity
sq: Rendësia

en: Items
sq: Elementët

en: Details
sq: Hollësi
