Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Time
sr: Време

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус

en: Day
sr: Дан
