Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Log message
ta: பதிகைத் தகவல்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Details
ta: விபரங்கள்
