Queue Runner (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Item
uk: Елемент

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Go
uk: Перехід

en: Overview
uk: Огляд

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Time
uk: Час

en: Format
uk: Формат

en: Node
uk: Матеріал

en: Year
uk: Рік

en: Page
uk: Сторінка

en: Item title
uk: Заголовок елемента

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: Severity
uk: Важливість

en: Success
uk: Успіх

en: Items
uk: Елементи

en: Month
uk: Місяць

en: Details
uk: Подробиці

en: State
uk: Стан

en: Day
uk: День

en: Created date
uk: Дата створення

en: Retry
uk: Повтор

en: Failed
uk: Невдало

en: Formatted
uk: Форматований

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Debug
uk: Зневадження

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Item ID
uk: ID елементу

en: hostname
uk: ім'я хоста

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: Max duration (sec)
uk: Макс.тривалість (сек)

en: Average duration (sec)
uk: Середня тривалість (сек)

en: Waiting
uk: Очікування
