Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Time
am: ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ
