Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Time
bn: সময়

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Year
bn: বছর

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Month
bn: মাস

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Day
bn: দিন

en: Debug
bn: ডিবাগ
