Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Time
bs: Vrijeme

en: Node
bs: Nod

en: Year
bs: Godina

en: Page
bs: Strana

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Month
bs: Mjesec

en: Details
bs: Detalji

en: Day
bs: Dan

en: Created date
bs: Datum kreiranja
