Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Item
cs: Položka

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Go
cs: Přejít

en: Overview
cs: Přehled

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Time
cs: Čas

en: Format
cs: Formát

en: Node
cs: Uzly

en: Year
cs: Rok

en: Page
cs: Stránka

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Severity
cs: Vážnost

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Items
cs: Položky

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: State
cs: Stav

en: Day
cs: Den

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Formatted
cs: Formátovaný

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Debug
cs: Ladění

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Item ID
cs: ID položky

en: The node ID.
cs: ID uzlu.
