Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
