Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Time
gu: સમય

en: Node
gu: નોડ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Month
gu: મહિનો

en: Details
gu: વિગતો

en: Day
gu: દિવસ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
