Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Go
my: သွားမည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Time
my: အချိန်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ
