Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Item
ro: Produs

en: Cancel
ro: Anulare

en: Go
ro: Mergi

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Time
ro: Ora

en: Node
ro: Nod

en: Year
ro: Anul

en: Page
ro: Pagina

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Severity
ro: Gravitate

en: Success
ro: Succes

en: Items
ro: Articole

en: Month
ro: Lună

en: Details
ro: Detalii

en: State
ro: Status

en: Day
ro: Zi

en: Created date
ro: Data creării

en: Failed
ro: Eșuat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: The node ID.
ro: ID-ul nodului.
