Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: Format
se: Formáhtta

en: Page
se: Siidu
