Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Time
sl: Čas

en: Format
sl: Oblika

en: Node
sl: Vozlišče

en: Year
sl: Leto

en: Page
sl: Stran

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Severity
sl: Resnost

en: Items
sl: Notice

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Debug
sl: Razhroščevanje
