Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Go
ta: செல்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Node
ta: கணு

en: Year
ta: வருடம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Log message
ta: விபரசேகரிப்பு செய்தி

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Month
ta: மாதம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Day
ta: நாள்

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Failed
ta: தோல்வி

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Item ID
ta: பொருள் ID
