Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn
