Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Go
ca: Vés-hi

en: Overview
ca: Resum

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Time
ca: Hora

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Severity
ca: Severitat

en: Items
ca: Elements

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: State
ca: Estat

en: Day
ca: Dia

en: Created date
ca: Data de creació

en: Failed
ca: Fallat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Debug
ca: Depuració

en: Raw
ca: Cru

en: Item ID
ca: ID d'element

en: The node ID.
ca: L'ID del node.
