Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Item
hu: Tétel

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Go
hu: Mehet

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Time
hu: Idő

en: Format
hu: Formátum

en: Node
hu: Tartalom

en: Year
hu: Év

en: Page
hu: Oldal

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Log message
hu: Üzenet

en: Severity
hu: Szint

en: Success
hu: Sikeres

en: Items
hu: Tételek

en: Month
hu: Hónap

en: Details
hu: Részletek

en: State
hu: Állapot

en: Day
hu: Nap

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Formatted
hu: Formázott

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Raw
hu: Nyers

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: hostname
hu: kiszolgálónév

en: The node ID.
hu: A tartalomazonosító.

en: Max duration (sec)
hu: Legnagyobb időtartam (másodperc)

en: Average duration (sec)
hu: Átlagos időtartam (másodperc)
