Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Time
kk: Уақыт

en: Node
kk: Түйін

en: Page
kk: Бет

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Items
kk: Элементтер

en: Details
kk: Мәліметтер
