Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Item
pl: Element

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Go
pl: Idź

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Time
pl: Czas

en: Node
pl: Węzeł

en: Year
pl: Rok

en: Page
pl: Strona

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Severity
pl: Priorytet

en: Success
pl: Sukces

en: Items
pl: Elementy

en: Month
pl: Miesiąc

en: Details
pl: Szczegóły

en: State
pl: Stan

en: Day
pl: Dzień

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Item ID
pl: ID elementu

en: The node ID.
pl: ID węzła
