Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Item
vi: Mục

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Go
vi: Đi

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Time
vi: Thời gian

en: Format
vi: Định dạng

en: Year
vi: Năm

en: Page
vi: Trang

en: Log message
vi: Thông điệp bản ghi

en: Severity
vi: Mức độ

en: Success
vi: Thành công

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Month
vi: Tháng

en: Details
vi: Chi tiết

en: State
vi: Bang

en: Day
vi: Ngày

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Retry
vi: Thử lại

en: Failed
vi: Thất bại

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: The node ID.
vi: Định danh node
