Queue Runner (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Go
af: Gaan

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Time
af: Tyd

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Log message
af: Logboodskap

en: Severity
af: Strengheid
