Queue Runner (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Time
bg: Време

en: Format
bg: Формат

en: Node
bg: Материал

en: Year
bg: Година

en: Page
bg: Страница

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Severity
bg: Строгост

en: Items
bg: Новини

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: State
bg: Статус

en: Day
bg: Ден
