Queue Runner (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Year
bo: ལོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Day
bo: ཉིན

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: The node ID.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས།
