Queue Runner (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Time
eo: Tempo

en: Node
eo: Nodo

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Severity
eo: Graveco

en: Items
eo: Eroj

en: Month
eo: Monato

en: Details
eo: Detaloj

en: Day
eo: Tago
