Queue Runner (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Go
fi: Mene

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Time
fi: Aika

en: Format
fi: Muoto

en: Year
fi: Vuosi

en: Page
fi: Sivu

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Success
fi: Onnistui

en: Items
fi: Aiheet

en: Month
fi: Kuukausi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: State
fi: Tila

en: Day
fi: Päivä

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: The node ID.
fi: Solmun ID
