Queue Runner (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Time
gl: Hora

en: Format
gl: Formato

en: Node
gl: Nodo

en: Year
gl: Ano

en: Page
gl: Páxina

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Items
gl: Elementos

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: State
gl: Estado

en: Day
gl: Día

en: Created date
gl: Data de creación

en: Failed
gl: Fallo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Debug
gl: Depuración

en: The node ID.
gl: ID do nodo.
