Queue Runner (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Item
oc: Element

en: Cancel
oc: Anullar

en: Go
oc: Anatz

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Time
oc: Ora

en: Node
oc: Nosèl

en: Year
oc: Annada

en: Page
oc: Pagina

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: Severity
oc: Importància

en: Items
oc: Elements

en: Month
oc: Mes

en: Details
oc: Detalhs

en: State
oc: Estat

en: Day
oc: Jorn

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Formatted
oc: Formatat

en: Debug
oc: Depuracion

en: Nid
oc: Nis

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: The node ID.
oc: L'identificant (ID) del nosèl.
