Queue Runner (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Time
ps: وخت

en: Format
ps: بڼه

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Items
ps: توکي

en: Month
ps: میاشت

en: Details
ps: سپړنې

en: Day
ps: ورځ
