Queue Runner (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Item
ru: Элемент

en: Cancel
ru: Отмена

en: Go
ru: Пуск

en: Overview
ru: Обзор

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Time
ru: Время

en: Format
ru: Формат

en: Node
ru: Материал

en: Year
ru: Год

en: Page
ru: Страница

en: Item title
ru: Заголовок элемента

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Severity
ru: Важность

en: Success
ru: Успешно

en: Items
ru: Элементы

en: Month
ru: Месяц

en: Details
ru: Подробности

en: State
ru: Состояние

en: Day
ru: День

en: Created date
ru: Дата создания

en: Retry
ru: Повтор

en: Failed
ru: Не удалось

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Debug
ru: Отладка

en: Raw
ru: Без обработки

en: Item ID
ru: ID элемента

en: The node ID.
ru: ID материала.
