Queue Runner (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Time
ast: Hora

en: Format
ast: Formatu

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Severity
ast: Severidá

en: Items
ast: Elementos

en: Details
ast: Detalles

en: Failed
ast: Falló
