Queue Runner (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Time
az: Vaxt

en: Node
az: Material

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: Hostname
az: Host adı

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Severity
az: Ciddilik

en: Items
az: Elementlər

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Day
az: Gün

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Debug
az: Debaq
