Queue Runner (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Node
hy: Նոդ

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Items
hy: Տարրեր

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Day
hy: Օր
