Queue Runner (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Go
jv: Nuju

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Time
jv: Wektu

en: Year
jv: Tahun

en: Page
jv: Kācā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Log message
jv: Pesen log

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Items
jv: Item

en: Month
jv: Wulan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Day
jv: Dina

en: Item ID
jv: ID Item
