Queue Runner (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Item
km: ធាតុ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Items
km: ធាតុ

en: Month
km: ខែ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
