Queue Runner (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Time
nn: Tid

en: Year
nn: År

en: Page
nn: Nettside

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Items
nn: Element

en: Month
nn: Månad

en: Details
nn: Detaljar

en: Day
nn: Dag
