Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Go
eu: Joan

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Time
eu: Ordua

en: Format
eu: Formatua

en: Node
eu: Nodoa

en: Year
eu: Urtea

en: Page
eu: Orria

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Log message
eu: Log mezua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Items
eu: Elementuak

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: State
eu: Egoera

en: Day
eu: Eguna

en: Created date
eu: Sortze data

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Debug
eu: Araztu

en: The node ID.
eu: Nodoaren IDa.
