Queue Runner (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Item
is: Hlutur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Time
is: Tími

en: Format
is: Stílsnið

en: Node
is: Nóða

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Items
is: Hlutir

en: Month
is: Mánuður

en: Details
is: Nánar

en: State
is: Fylki

en: Day
is: Dagur

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: ‹ Previous
is: < Fyrri
