Queue Runner (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Time
ka: დრო

en: Format
ka: ფორმატი

en: Year
ka: წელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: Day
ka: დღე

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›
