Queue Runner (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Go
lv: Aiziet

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Time
lv: Laiks

en: Format
lv: Formāts

en: Node
lv: Mezgls

en: Year
lv: Gads

en: Page
lv: Lapa

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Severity
lv: Smagums

en: Items
lv: Vienumi

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: State
lv: Stāvoklis

en: Day
lv: Diena

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Formatted
lv: Formatēts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Debug
lv: Atkļūdot
