Queue Runner (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Time
mn: Цаг

en: Format
mn: Бүтэц

en: Node
mn: Зангилаа

en: Year
mn: Жил

en: Page
mn: Хуудас

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Day
mn: Өдөр
