Queue Runner (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Time
ne: समय

en: Node
ne: नोड

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Day
ne: दिन

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को
