Queue Runner (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Go
nl: Filter

en: Overview
nl: Overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Time
nl: Tijd

en: Format
nl: Opmaak

en: Year
nl: Jaar

en: Page
nl: Pagina

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Log message
nl: Logbericht

en: Severity
nl: Ernst

en: Success
nl: Succes

en: Month
nl: Maand

en: State
nl: Status

en: Day
nl: Dag

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Failed
nl: Mislukt

en: Formatted
nl: Opgemaakt

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Event date
nl: Evenementdatum

en: Item ID
nl: Item-ID

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: Waiting
nl: Wachten
